Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pracovni smlouva - povinne udaje?  (Přečteno 14847 krát)
LukynR



Karma: -22
Příspěvků: 11


« : Březen 28, 2012, 08:53:52 am »

Dobry den vsem,

chtel bych Vas pozadat o pomoc. Nasel jsem si praci v Nemecku. Vcera mi prisla smlouva k podepsani a dalsi papir na vyplneni potrebnych informaci. Chteji po mne bankovni cislo (v tom nevidim problem), "zuständige krankenkasse" a "vers. nr. zur rentenversicherung". V soucasne chvili samozrejme zdravotko a "penzijko" v Nemecku nemam, protoze bydlim a pracuji v Cechach (az do konce kvetna). Pokud jsem dobre pochopil informace z fora, tak pro zrizeni pojisteni bych mel mit nemeckou adresu pobytu. Chteji po me abych jim to vyplnil a poslal zpet do 14 dnu.

Je nejaka moznost si ty pojisteni zridit z Cech i bez nemecke adresy?

Ja si myslim, ze asi ne a zpet jim to poslu s tim, ze tyhle informace dodam az tesne pred nastupem do prace. Co si o tom myslite?

Jinak bych chtel podekovat vsem, kdo se staraji o tento web a prispivaji do fora.

Dekuji,
Lukas
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy