Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ahoj lidi.hledam praci řidiče.poradi mi někdo? Diky  (Přečteno 18059 krát)
garett



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Únor 16, 2011, 09:15:14 pm »

ahoj lidicky.  rád bych sehnal v německu praci řidiče nakladiho auta ve stavebnictvi.např. sklápěčka,beton mix apod. v česku mam praxi 20 let na terenních vozech 6x6 nebo 8x8.  opravy nakl. a osobních vozů pro mne taky nejsou problem.němčina zatim nic moc,ale makam na tom.zatim ani nevim na koho bych se měl obratit,co kde je potřeba zařídit, kde bydlet,atd.                        budu moc rad za každou radu,pomoc nebo jakýkoli podnět. když tak se mi ozvete tady na forum,nebo na mail  pogialli[zavináč]seznam.cz.  moc se mi líbí tito stranky,protože si myslim že si tam každy najde to svoje.a pro lidi co makaj venku jsou opravdovym přínosem.ještě jednou díky za cokoliv. Richard40  alias  Garett                                         
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy