Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce v německu... - vyhledávání podle měst  (Přečteno 37840 krát)
Dan-zx12r



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 26, 2010, 06:36:50 pm »

Zdravím, chtěl bych se zeptat Vás co už pracujete v německu, kde se dá sehnat nějaká nabídka pracovních míst se zaměřením na jednotlivá města (zkusil jsem na netu vyhledat nějaký německý pracovní úřad, že ba tam měli nabídku volných míst, ale nic sem nenašel). Příští rok končím v zaměstnání (ve státním sektoru) a protože to mám do německa 3 km tak bych chtěl zkusit práci mimo ČR. Hlavně mě zajímá okolí měst Sebnitz, Bautzen, Zittau které mám nejblíž. Chtěl bych normálně bydlet v čechách a do německa jen dojíždět. Německy se jakžtakž domluvím, učil jsem se 8 let takže rozumím celkem slušně jen to mluvení mi dělá trochu problém(ale snad se mi povede trochu rozmotat jazyk). Může mi někdo poradit kde a jak začít s tím hledáním? Děkuji
« Poslední změna: Listopad 26, 2010, 10:01:30 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Listopad 26, 2010, 08:46:05 pm »

Tady - používejte prosím tuto stránku, přispějete tak na provoz webu
« Poslední změna: Listopad 30, 2010, 08:57:59 pm od David » Zaznamenáno
martan-h



Karma: 3
Příspěvků: 45



« Odpověď #2 : Listopad 26, 2010, 09:35:25 pm »

a tady :-)
Pracovni urad nemecka http://jobboerse.arbeitsagentur.de/vamJB/startseite.html?kgr=as&aa=1&m=1
zadal jsem ti tam mesto Zittau. Klikni na "Suche" a vyhleda ti to pracovni nabidky v tom meste. Nebo klikni na "Erweiterte Suche" a vypln dodatecna policka na upresneni hledani.

dalsi portali jsou napr. www.monster.de, www.meinestadt.de
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy