Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nejvhodnejsi telefonní tarif pro studenty?  (Přečteno 37174 krát)
karlinho



Karma: 1
Příspěvků: 15


« : Říjen 17, 2010, 09:24:22 pm »

ahoj,
mate nekdo zkusenosti s nejakym studentskym tarifem?
diky za info
karlos
« Poslední změna: Říjen 17, 2010, 09:55:03 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Říjen 17, 2010, 10:04:54 pm »

To je docela individuální, záleží na tom jak často a kde telefonuješ. Dobrá je kombinace např. se skypem
Můžeš si to porovnat např. tady: http://www.billiger-telefonieren.de/handytarife/

Já mám od O2 mobil a pevnou v jednom a bez Grundgebühr, mobil jsem si totiž koupil jiný než nabízeli.
Zaznamenáno
martan-h



Karma: 3
Příspěvků: 45



« Odpověď #2 : Říjen 19, 2010, 07:30:47 am »

Pokud nepotrebujes novy mobil, tak jsou take vyhodne predplacene karty ze supermarketu, drogerii nebo z internetu. Minuta a SMS stoji kolem 3-9 centu podle nabidce. Odlisuji se v mobilni siti a par drobnosti. U jednoho internetoveho nabidce je dokonce volani do zahranici za asi 10 centu. Byl v nejakem testu.
Informace o vsech najdes v Internetu, tam si je muzes porovnat. Supermarkety a drogerie jsou napriklad: Aldi, Penny, Lidl, Rewe, Rossmann, Edeka. Nabidky v internetu napr. Simyo, Blau atd.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy