Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kde sehnat dobrý a levný antivirusový program?  (Přečteno 45899 krát)
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« : Říjen 22, 2009, 08:02:18 pm »

Chtěla bych poprosit o radu, jestli někdonáhodou nevíte o nějakém dobrém antivirusovém programu (a stránkách, kde ho najít), který se nechá zdarma stahnout z internetu déle než na jeden měsíc (zkušební doba).
A zároveň by mě moc zajímalo, jaké máte zkušenosti s antivirusovými programi tady v Německu, jaké používáte, jaké se osvědčily a tak..

Zaznamenáno
michal78



Karma: 0
Příspěvků: 34


« Odpověď #1 : Říjen 26, 2009, 08:51:22 am »

http://www.free-av.de/   >>>>>>>> Avira AntiVir Personal - FREE Antivirus


je zdarma, je nutnou se pouze registrovat. cas od casu ti bude nabizena poplatna verze "Premium " - neni ale nutno ji objednavat.

kvalitu neumim posoudit - nas notebook s nim bezi uz 2 roky bez problemu....
Zaznamenáno
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #2 : Říjen 26, 2009, 09:18:23 am »

Ahoj Vladko,

- nove Windows7 a vlastne i Windows Vista a Windows XP maji v sobe vestaveny antivirak. Neni to zadny luxus, ale lepsi nez dratem do oka. O kvalite nejsem prilis presvedcen.
- AVG je pro domaci pouziti taky zdarma. Kvalita dle meho nazoru prumerna, lepsi nez ten vestaveny.
- ja osobne pouzivam NOD32 v kombinaci s firewallem a spyware detektorem, jsem s tou kombinaci velmi spokojen. NOD32 je ovsem komercni, stoji na 2 roky tusim 40 Euro. Myslim si ale, ze kdyz uz nikde jinde v software, tak tady se vyplati neco investovat.

Tomas

Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #3 : Říjen 29, 2009, 08:06:26 am »

Doporucuji Avast, je i v ceskem jazyce (produkt ceske firmy, uspesny i ve svete). Nez jsem mel Mac, pouzival jsem jej nekolik let a pocitac byl v poradku. Avast poskytuje LEGALNE licenci pro privatni pouziti zadarmo, firmy uz musi platit, ale tebe se to netyka. Vsak zkus a sama uvidis! Jako prohlizec jsem pouzival Operu, i ta pomahala pred nekterymi viry. Z tech placenych bych doporucil Kaspersky, pouzivame v praci a spokojenost.

Tady je odkaz:

http://www.avast.com/index_cze.html
Zaznamenáno
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« Odpověď #4 : Listopad 04, 2009, 07:19:59 pm »

Moc děkuji za rady a odpovědi! To je príma! Zakupovat licenci jsem nechtěla, to by byla až ta poslední varianta.
Spíš jsem hledala něco legálního na déle než jeden měsíc - zkušební verze. A také mě zajímali zkušenosti. Já měla nortona - a to byla opravdu asi hodně špatná volba na začátek.. Bylo hodně problémů.. Takže ještě jednou MOC DÍKY ZA TYPY!!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy