Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zaslání balíčku  (Přečteno 36912 krát)
zuzi50



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Říjen 18, 2016, 02:09:03 pm »

Dobrý den, hledám někoho, kdo jezdí do ČR - konkrétně Liberecký kraj, ke komu bych si mohla nechat poslat balíček na jeho německou adresu. Jedná se o noviny ze dne narození, je to dárek pro známého k jeho 50. narozeninám, takže ani nic velkého a těžkého. Jen to, že poštovné v DE je 6 eur a do ČR 20 eur. Samozřejmě při objednávání zaplatím vše předem, vy nebudete muset při převzetí balíčku platit nic. Moc děkuji za pomoc :-)
Zaznamenáno

Som Slovenka trvale žijúca v Jablonci nad Nisou. Ráda uvítam každého krajana.
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1 : Říjen 18, 2016, 04:40:55 pm »

Kolik gramů heroinu v tom bude ?  Mrknutí

Na vánoce pojedu do Semil.
Zaznamenáno
zuzi50



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Říjen 20, 2016, 09:02:43 am »

Ahoj Lenko, opravdu v tom budou jen noviny. Známý slaví příští rok narozeniny 50.tku, tak vymýšlím originální dárek s předstihem.  Je napůl němec a chtěla bych mu dát noviny ze dne narozenin.  V Čechách zasílají jen kopie novin, v Německu jsem našla originál. Jelikož je to takový vetešník a sbírá staré věci, tak si myslím, že ho to potěší. Jen prostě to poštovné je dražší. Kdybych se mohla v tomhle směru na tebe obrátit a pomohla bys mi s tím, byla bych ti moc vděčná. Jsem z Jablonce nad Nisou a do Semil není problém přijet :-)
Zaznamenáno

Som Slovenka trvale žijúca v Jablonci nad Nisou. Ráda uvítam každého krajana.
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #3 : Říjen 20, 2016, 05:48:11 pm »

Poslal jsem ti zprávu.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy