Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Savo  (Přečteno 42154 krát)
kmeta



Karma: 0
Příspěvků: 29


« : Prosinec 22, 2015, 02:21:35 pm »

Znate nekdo nejakou nemeckou alternativu sava? Co???
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #1 : Prosinec 22, 2015, 04:31:38 pm »

Podle toho, na co to potrebujes. V drogerii sezenes Schimmelreiniger, ktery zrovna tak lepta sliznice a zanechava vybledle fleky, jaky je efekt nevim. Neni to ale s nalevkou, ale s rozstrikovacem.
Na ucinne odstraneni plisne treba ze steny sezenes dost radikalni hnus treba ve stavebninach, nejakem Obi apod. Nestoji ale 2,95, ale treba 10. (napr. Mellerud)
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2 : Prosinec 22, 2015, 05:29:18 pm »

Mám podobný dostaz: kde se dá koupit AVA ( čisticí prostředek v prášku, na sporáky, vany, dlaždice, ... ).
Pro připomenutí, co to tehdá bylo, viz obrázky:
https://goo.gl/kYfn5Q

Nechci platit předražený Cif aj., který výrobce nastavuje vodou. Prášek ( AVA ) si mohu doma vodou naředit sám, nemusím tahat na hrbu draho kupovanou vodu z obchodu.
Navíc je účinnější, ale to záleží výrobce od výrobce.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Prosinec 24, 2015, 05:00:32 pm »

Znate nekdo nejakou nemeckou alternativu sava? Co???
Podle toho, na co se ho chystáš použít - s tím originál chlórovým Savem mi přijde srovnatelný Dan Klorix.
Na plísně jsem ovšem kdysi koupil právě onen zmiňovaný odstraňovač plísně Mellerud.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy