Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: staci anglictina? ;o)  (Přečteno 58103 krát)
bredd



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Duben 24, 2013, 06:04:00 pm »

Zdravim vas vsechny do zeme tulipanu ze zeme Beatles a Rollin` stones   ;o)

mel bych jeden ( a nejspis i ne moc povedenej) dotaz

Jsem v Anglii uz nekolik let a prisel cas kdy uz me to tady zacina celkem ...   takze muj dotaz zni; pro zivot v Holandsku postaci celkem slusna znalost anglictiny(jak slovem tak pismem)? Nebo je ciste jen anglictina malo?

Diky moc za pripadne reakce a odpovedi a preji primovej cas Vam tam vsem  

drzte se a mejte se tam      Bredd
« Poslední změna: Duben 24, 2013, 06:05:19 pm od bredd » Zaznamenáno
Magdi



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Duben 30, 2013, 09:07:02 pm »

Ahoj na ostrovy,

já jsem se přestěhovala z UK sem před pár měsíci, typuju, že z důvodů podobných těm, které uvádíš. Anglicky umím plynně, holandsky prakticky nic. Naštěstí pro mě je v Holandsku, stejně jako v Anglii, nedostatek lidí v technických odvětvích....díky tomu jsem se snadno uchytila a jela jsem sem už s podepsanou pracovní smlouvou. Jak je to v jiných branžích nedovedu moc posoudit - cizinců je tady hromada, takže jít to musí. Záleží na tom, co chceš dělat - pokud na nějakou práci mají dost Holanďanů, asi se nebudou poohlížet jinde.
Zaznamenáno
bredd



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Květen 04, 2013, 11:23:43 am »

zdravim a dekuji za reakci

teprve o tom premyslim jako o jedny z moznosti,ale asi nejlepsi bude sednou na bus a zajet se tam podivat rovnou na par dni a uvidi se  ;o)

ohledne prace mam par moznosti,dalo by se rict,od maliriny a stavebnich praci a jezdeni s masinama az po praci na hotelych,takze verim ze snad by se neco naslo

jinak je zajimavy slyset ze na tom nejsem sam takhle,nejak uz mam z anglie unaveny myslenky ;o)))

tak diky a preji hodne zdaru a uspechu a mej se primove     ;o)
Zaznamenáno
Acarine



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Leden 25, 2014, 10:40:34 pm »

Ahojte,

Pracujem v NL uz 3 mesiace. Anglictimu ovladam na velmi dobrej urovni, ale coraz viac mam pocit, ze na ziskanie lepsej prace tu jednoducho len samotna anglictina alebo nemcina nestaci.
Mate niekto podobne skusenosti. Resp. ako dlho vam trvalo naucit sa holandcinu?


Zaznamenáno
Matej83



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #4 : Leden 26, 2014, 08:50:08 am »

Ahoj -

jsem tady cca. 4 mesice. Jelikoz pracuji v technickem oboru tak mohu potvrdit, ze plati co tu bylo zmineno, tedy anglictina dostacujici. Holandsky neumim, az na nejake zakladni vety ci fraze v obchode. Jinak tady skoro kazdy umi anglicky naprosto bezvadne, aspon me to tedy tak prijde. Myslim, ze holnadsky by jsi musel umet leda kdyby jsi pracoval v nejake instituci jako jsou nemocnice, urady apod.

Mej se,
Matej

Zaznamenáno
Acarine



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Leden 26, 2014, 10:56:18 am »

Ahoj,

V pripade, ze si odbornik vo svojom odvetvi tak ti anglictina staci..ja vsak mam problem s tym ze predtym som na SVK robil v administrative..ak by som chcel podobnu pracu potreboval by som predsa len tu holandcinu..
Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #6 : Leden 26, 2014, 11:14:46 am »

ja jsem chodil do skoly s italem a kanadanem, kazdy pracoval jinde u nich v praci byl jediny uznavany jazyk anglictina, protoze tu je spousta multinational a to se tyka i administrativy pro ne byla holanstina konicek
Zaznamenáno
Acarine



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #7 : Leden 26, 2014, 11:39:00 am »

Vdaka za odpovede.

Skusim predsa len najst si lepsiu pracu na vlastnu past. Kazdopadne aj holandcina je zaujimava a urcite sa ju casom chcem naucit.
Zaznamenáno
bartinusa



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #8 : Duben 16, 2014, 07:44:07 pm »

Ahoj, prave jsem ziskal praci a holansky neumim ani dobry den. Pracuji v elektronice. Byla to trochu nahoda, chteli ANJ a CZ jazyk takze potvrzuji ze to jde!
Zaznamenáno
DavidBrazda



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #9 : Duben 20, 2014, 10:02:34 pm »

jakým způsobem jsi takovou práci našel? Úsměv)
Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #10 : Duben 22, 2014, 07:26:58 pm »

kdybych neumel holandsky, ale jen anglicky a hledal praci, pak bych sel do nejakeho uitzendbureau, na vyrobu sklad nebo uklid ti to staci, nekdy muzes mit stesti a sezenes i neco kvalifikovaneho, navic v multinationals se mluvi jen anglicky, vcetne holandanu
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy