Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prace na Lodi  (Přečteno 23875 krát)
PASK



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 12, 2012, 06:49:28 pm »

Ahoj začínám pracovat v jedné firmě která se zabývá  mořským dnem apod..a, tzn. někdy budu na moři, nevíte náhodou někdo něco jako kolik by mi měli platit když budu na lodi atak. Jestli to není nějak uzákoňené a nebo prostě mi budou platit to samé když budu na souši.
Nevím zda někdo s tím má zkušenost, zkoušel jsem hledat ale prd jsem našel. Díky moc
Zaznamenáno
Sandysjr



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Říjen 24, 2012, 12:15:49 pm »

No informace o tomhle nemám, ale kdyby tam bylo místo dej prosím vědět, potřebuju něco zase do začátku, v Holandsku sem byl dvakrát, ale poslední firma v který sem dělal tak krachla když sem byl na dovolený, teď schánim cokoliv.
Mám auto, mluvím velmi dobře anglicky a trochu už i holandsky, víc rozumim než mluvim...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy