Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nabízím práci v severním Německu  (Přečteno 37799 krát)
Radka Fehmarn



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Březen 29, 2012, 12:29:09 pm »

Ahojte,

hledáme se svým přítelem do naší restaurace na ostrově Fehmarn číšníka nebo číšníci.
Původně jsem měla číšnicovat já, ale našla jsem si jinou práci, a protože jsem studovala
a číšnicovala jsem už dost dlouho, tak jsem si řekla, že začnu raději normální práci,
která odpovídá mýmu studiu.

Práce by byla od června 2012 (nebo nějak půlka až konec května) do konce října.
Na plný úvazek.
Němčina nutná nebo aspoň na úrovni v gastronomii.

Ubytování a strava zajištěna. Plat dobrý. Na smlouvu, takže zdravotní a sociální je včetně.

Tak se prosím ozvěte, kdo byste chtěl. Dost spěchá.

Fehmarn je ve Schleswig-Holstein v severním Německu. Hodku a půl autem z Hamburku.

radka.liskova[at]yahoo.com
0049 174 785 0224

Díky moc
« Poslední změna: Březen 29, 2012, 12:32:57 pm od Radka Fehmarn » Zaznamenáno
IvanaOlejakova



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Srpen 07, 2012, 08:49:35 pm »

Ahoj. Jmenuju se Iva a zrovna jsem se přistěhovala do Horstu (Holstein) s rodinou a sháním práci. Mám s tím celkem problém, protože nemluvím dobře německy. mluvím základy, rozumím co potřebuji a velmi dobře anglicky. Ale anglicky jsem se taky naučila až v anglicky mluvící zemi a šlo to. Ale tady je to s prací horší. Pochybuju že práce cos nabízela je ještě aktuální, ale nevíš náhodou o něčem? Taky tady hledám nějaké přátele. Je mi 27 a jsem hrozně činorodá sportovně založená holka. Jsem tady druhý týden zavřená v bytě na malém městě a koušu se nudou.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy