Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nalezení práce v Německu od 1.5.2011  (Přečteno 30944 krát)
Lennie01



Karma: 2
Příspěvků: 41



« : Leden 06, 2011, 05:02:27 pm »

Ahoj, jaký je váš názor na nalezení práce v Mnichově od 1.5.? Byla jsem v Mnichově přes rok jako au-pair, jsem teď v Čechách, ale ráda bych se pak vrátila. Jsem VŠ s ekonomkou i praxí v ČR pro česko-německou firmu, ale v Mnichově bych brala cokoli, klidně i McDo... Díky za Vaše názory, Lenka.
« Poslední změna: Únor 24, 2011, 08:12:06 pm od David » Zaznamenáno
janeiss



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #1 : Leden 22, 2011, 09:01:54 am »

Ahoj Leni,
taky jsem byla kousek od Mnichova jako aupair,ale uz je to dva roky. Planuju se taky vratit... Jak bys resila bydleni?? Zkousela jsem najit nejake koleje nebo neco levnejsiho,ale taky uz se moc neorientuju. Budu rada,kdyz napises, muzeme zjistovat spolecne Úsměv Jana
Zaznamenáno
thomas89



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Únor 09, 2011, 04:38:19 pm »

lennie,myslim ze niesi sama co sa chysta do nemecka za pracov od 1.5 ja sa tiez chystam.a budem si hladat hlavne mc donalds,aby som sa aj naucil dobre hovorit.poslal som si ziadosti a odpisali mi ze ma zatial nemozu zobrat ked nemam arbeitserlaubnis..takze tak.aj znami nemec mi hovoril ze v podstate zoberu kazdeho kto vie po nemecky..takze viel glück :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy