Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Otto (work force)  (Přečteno 855407 krát)
funy



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #15 : Červenec 30, 2011, 05:33:25 pm »

Vsetci tu ociernuju Otto ale moj nazor je taky,ze som bol velice spokojny ci s ubytovanim,pracou.Najprv som byval vo Weeze a bolo tam super.Kazdy tyzden sme mavali party.Boly sme tam taka ceskoslovenska partia.Neskor som byval v Lunterne ubytko super a na zabavy sme chodili do Utrechtu.Aco sa tyka prace na obidvoch miestach tak nasa partia mala pracu kazdy den.
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #16 : Srpen 26, 2011, 09:26:37 am »

zdar peoples,jedu teprv do olmíku s papírama ;)a pak snad holand,hej nevite jestli se platí neco dopredu v agency?


Ahoj známej u nich pracuje a říkal že to jde, ubytování mají po dvou ..udajne se to zlepsilo od doby nez to bylo predtim, sou tam polaci i slovaci ale i cesi mezi nima. Ohledne penez to nebude zadna slava pokud si chces vydelat pochybuji, taky sem delala za 5euro a je to fakt na preziti.
U nich neni pravidelan prac.doba..to asi u zadny agentury..takze pak je to taky tak ze muzes mit malo hodit a nic z toho. Za ubytováni si berou tolik jako by si dal bezne kdyby si bydlel nekde s 2-3 lidma cca 360E na mesic.Neni malo ale neni to ani hodne.
Zaznamenáno

:-)
Simona84



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #17 : Září 08, 2011, 09:35:12 pm »

caute, dalsi clovek dostal spat svoje peniaze od OTTO.

A este je tu par fajn rad, ked robis cez agenturu, co si zaznamenavat
« Poslední změna: Červen 30, 2016, 09:38:05 pm od David » Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #18 : Září 30, 2011, 01:45:12 am »

 Škleb Momentalne se situace memni trochu ale opravdu jen trochu k lepsimu, zacina to tu mit system a poradek....snad i uceni dutch bude lepsi. Ubatko je o neco pohodlnejsi , ale ta prace je furt problem kdo ji chce ji nem´ma a kdo ji nechce tak ji ma.....obcas hold trochu zatnout pesti. Jen by to tu chtelo vice cechu a slovaku tady v Noordwijku, kdyz je to druhy nejvetsi park otto. Zatim cau a hodne zdaru ja tu sem devaty mesic a ziju Vyplazuji jazyk Smích
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #19 : Listopad 04, 2011, 11:45:19 am »

Tak do Otta asi ne, kdyz se zane darit zacnou delat problemy.....uz to prekracuje hranice....ikdyz vim ze v Ottu se dela velky poradek a zmeny k lepsimu. Nevi nekdo o necem novem a skvelem  Škleb Smích Škleb
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
krijo



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #20 : Listopad 14, 2011, 08:49:53 pm »

Tak do Otta asi ne, kdyz se zane darit zacnou delat problemy.....uz to prekracuje hranice....ikdyz vim ze v Ottu se dela velky poradek a zmeny k lepsimu. Nevi nekdo o necem novem a skvelem  Škleb Smích Škleb

Zdar...uz si zistil nejake novinky okolo OTTO???  je to tam uz lepsie ako pred rokom???


No 20.11.11 jsem prezil svou klinickou smrt v Otto spolecnosti. Chteli me vykopnout,ale dostal sem se na firmu kde je prace a museli mi prodlouzit kontrakt, bo me v ty praci chteji. Takze to byl uspech, pak po prihlaseni do Otto academy (skola dutch) jsem dostal iPhone4. No a uz tu pribyva najednou vice cechu v Noordwijk parku, vyplaty chodi, mzda od 8.27 az do 9,09 pro starsi 23 let. Pro mladysi lidi se to moc nevyplati jsem pres otto jezdit. Dnes sem byl v praci od 06:00 do 14:10. To je tak asi vse :-) zatim cau
« Poslední změna: Prosinec 01, 2011, 03:52:32 pm od Fijis » Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #21 : Prosinec 06, 2011, 06:07:16 pm »

Začinají Vánoční časy. Kdo bude v Holandsku přes Otto trávit tento time?? Škleb Co??? Škleb
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #22 : Prosinec 24, 2011, 10:32:59 am »

Otto-Vánoce v Noordwijku. Přeji vše nej. všem čtenářům  Kroutím očima
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #23 : Leden 11, 2012, 08:08:20 pm »

Obhajoba normalniho zivota u Otta :

Dobrý den,
Dne  05.01.2012  ve 20:40 jsem do rukou obdržel od LM(parkmanažer) dva záznamy o porušení pravidel a to ze dne 01.01.12 a 03.01.12. Po zjištění co jsem od LM dostal poprvé za cca rok mého pracování pro Otto, urychleně jsem chtěl řešit z jakého důvodu, jelikož si nejsem vědom jediného porušení pravidel. Tím ovšem nastal problém a LM, utekl a nezvedal ani telefon, kontaktoval jsem tedy druhého LM2. Ten mi předal kontakt na Vás.

01.01.2012  :

Tento den v ranních hodinách, kdy všude bouchali petardy a zvuk ohňostrojů byl slyšet po celém Noordwijku, jsem s kamarádem zapálil bengálský oheň,  zakoupený  ve městě Leiden v profesionálním obchodě, který vytváří pouze visuální podobu dělobuchu a je k  používání pro děti od 12 let. Dělobuch mám stále u sebe pro kontrolu důkazu. To vše jsem chtěl vysvětlit LM přímo na místě činu, na hotelu jiném než bydlím v otevřeném prostoru na terase, kde jsem byl pouze já a můj kamarád, tudíž jsem ani neohrožoval nikoho jiného. S tím že se ani pan LM nepřesvědčil o tom co za fireworks používám, jelikož se mnou hovořil přes plot a byla tma.

Odvolávám se tedy proti udělení pokuty a zapsání do mé historie pokutu číslo2, z důvodu že před užitím pyrotechniky jsem zkontroloval možnosti porušení pravidla a nezjistil jsem ani jednu. Stál jsem venku a pyrotechnika nebyla typu pro výbuch,ale pouze pro visuální použití. Nikoho jsem neohrožoval a nevím o tom že by někdo byl mou pyrotechnikou omezován a rušen.

03.01.2012 :

Tento den ve 23:57 byl u dveří pokoje číslo … na hotelu, kde bydlím na stejném hotelu LM oznámit, aby se tento pokoj ztišil, na pokoji v tu chvíli bylo cca 7 lidí včetně mé osoby.  Ten čas jsem seděl u hrací konzole PS2 a hrál si. Po zjištění, že nejspíš někdo ze sousedů nemůže kvůli hluku celého pokoje spát a rušíme, jsem chtěl od pana manažera vědět kdo je tak poškozen, jelikož když já ležím v posteli na svém pokoji, slyším své sousedy třeba i ve tři hodiny a to jak ne příliš hlasitě debatují a mají puštěnou muziku a to z toho důvodu že stěny, která nejsou nosné v hotelu, jsou šířky 10 cm. To mi ovšem pan manažer nesdělil, koho rušíme. Okamžitě tedy jak nám oznámil tuto skutečnost, jsem náš hluk na pokoji omezili na minimum. A byli jsme všichni rádi, že nás LM varoval.

Odvolávám se tedy proti udělení pokuty a zapsání do mé historie číslo 3. Na pokoji jsem nebyl sám a nebyl na svém pokoji. Hrál jsem PS2 s normální užitnou hlasitostí. Nejsem si vědom, že bych byl hlučný a porušil tak pravidla týkající se nadměrné hlučnosti.


Jelikož s udělením pokut nesouhlasím a mé argumenty jsou faktické a nedají se nijak popřít doufám v pozitivní výsledek mých stížností. Dožadoval jsem se vysvětlení přímo u situací a i po obdržení těchto šokujících zpráv. Bohužel pan LM nebyl ochoten se mnou hovořit a spíše se choval arogantně a sarkasticky až diskriminačně, stejně tak tomu je i v kanceláři a nejsem jediný, který má výhrady na lokální manažeři v mém bydlišti a na jejich práci pro lidi, kteří stejně jako oni pracují pro Otto. Doufám že v budoucnosti již nebudu muset řešit takovéto nepříjemné záležitosti,  jelikož mou osobu tím poškozují finančně, časově a ničí mou dobrou pověst jako pracovník Otto společnosti, o které zatím nepochybuji.

Pokuta číslo 1. :
 
Vzhledem k tomu že se mi poprvé dostal do ruky dokument, kterým se oznamuje pokuta, jsem velice překvapen že k pokutě ke které jsem se odvolával již dvakrát a nemohl stihnout 24 hodinový interval na odvolání, protože jsem se o této pokutě dozvěděl až na salarisu a po odeslání dotazníku (Vraagbox)do kanceláři Venray,  mi nebylo vysvětleno  jaké pravidlo jsem porušil s ptal jsem se dvakrát. Rád bych tedy věděl, zda mi tuto informaci můžete dát Vy. Nejsem si totiž vědom, jak jsem dne 18.08.2011 porušil pravidla. A bylo mi odebráno 35 euro, a stále nevím proč a jak sem si to zasloužil.

Přeji Vám krásný den a předem děkuji odpověď.


a tak zacal novy rok:-)  Co???

Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #24 : Únor 08, 2012, 04:29:58 am »

Tak vše pro mě dopadlo zatím dobře. 13e/uur Škleb Šok Polibek Pozdravuji z Nl
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #25 : Únor 10, 2012, 05:09:17 am »

Kdo dela vsechno pres otto v holandsku a cte tohle, nebo i jiny lidi, chci udelat OttoCZSVK party oficialne, jestli to pujde :-) Ozvete se tady :-) abych vedel jestli byste prijeli do nejakeho urciteho mista :-) Goed idea :-)
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #26 : Únor 21, 2012, 02:28:47 am »

Bydlení v Zandamu se přes Otto zlepšilo, už jen skříně a je to paráda :-) palec nahoru Šok
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
ALEX12



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #27 : Únor 24, 2012, 09:19:53 am »

To Fijis:
Ahoj chtěl bych jet přes OTTO do Hollandska. Zkusím to a uvidíme. Už jsem byl předtím v Hollandsku jako au-pair ale Hollandsky neumím. OTTO mi slíbilo, že bych mohl mít díky dobré angličtině 2.5 kurz na řidiče VZV ale nějak tomu nevěřím Úsměv
Chtěl bych se tě zeptat jestli by jsi mi nemohl poradit co a jak? Nebo třeba jestli by nebylo nejlepší jím na nějak na stejný park jako ty, ať je tam víc Čechů díky moc Úsměv
No do Hollandska bych jel i ne přes agentůru, tak jestli někdo máte nějáký tip, tak díky moc.
Ahoj
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #28 : Březen 13, 2012, 03:35:20 pm »

Zdar.vsechno o tom co ti v otto vyjde a nevyjde záleží na štěstí a chytří schopnosti pomoct a poradit cloveka co ti tu konkretni věc pomáhá zařídit či vyřídit.pokud ale ses na parku navíc a nehodis se do konceptu, tak té můžou stěhovat během tydne dvakrát.praci můžeš mít jistou,ale taky ze dne na den ji ztratis protože se někomu v okolí Otta kde pracujes, nelibis. Papíry si zařídit můžeš, ale v mem okolí se to zatím podařilo jen známým z Polska a to zadarmo přes otto. Já ti muzu někdy poradit, ale fakt to není pro slabý lidi když ti Otto děla nevědomky zbytečný problémy.park si vyber dobře uz v pobočce v ČR,svk nebo jinde. Pisu na Iphone a nečtu to po sobě, pokud bys měl nejaký jednoduchý dotaz ozvu se, poradím jak budu moct. Zatím zdar Úsměv
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
ALEX12



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #29 : Březen 14, 2012, 04:20:06 pm »

Který park bys mi doporučil? Myslíš si, že je dobrý HertogenBosch? Teď mi přišla nabídka na kurz vzv z Otto, ale musel bych už odjet do konce týdne, ale já jsem pořád v ČR zaměstnaný, tak to asi nestihnu.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy