Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hokej v Berlíně  (Přečteno 44291 krát)
davidj0032



Karma: 0
Příspěvků: 2



« : Říjen 26, 2010, 11:09:02 am »

Hledám partičku lidí se kterýma bych mohl chodit hrát hokej v Berlíně. David
« Poslední změna: Říjen 26, 2010, 11:11:48 am od davidj0032 » Zaznamenáno
kafelnikof



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #1 : Říjen 28, 2010, 01:34:23 pm »

Nazdar,

já bych chodil. Výstroj mám. Obávám se ale, že jenom tady se dost lidí nenajde.

Martin
Zaznamenáno
kalkulus ass



Karma: 6
Příspěvků: 25


aktual


WWW
« Odpověď #2 : Říjen 31, 2010, 08:22:47 am »

Tak proc ne, vystroj taky mam. Toz ozvi se napis kde to je a zhruba za kolik at se prida vic lidicek. Jednou tydne si ten cas v pohode udelam a potom da se u toho fajn relaxovat ne?
Zaznamenáno
davidj0032



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #3 : Listopad 01, 2010, 04:37:22 pm »

Já bych chodil třeba každý den, jen to chce se připojit k nějakému mančaftu. Ve třech to asi nedáme, i když žízeň by pak byla řádná  Škleb
Zaznamenáno
kalkulus ass



Karma: 6
Příspěvků: 25


aktual


WWW
« Odpověď #4 : Listopad 22, 2010, 02:14:08 pm »

Deve bud zase realista, zkus sehnat tym a dát vedet! Mrknutí Každý tu má plno aktivit a málo casu.. Na tom kolik nás bude nezáleží když najdeme team, ja bych zacal 1 x za 14 dní-mám jeste i jiné konícky. Vždycky se dá všechno změnit!!
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy