Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pracovní povolení a zdravotní průkaz  (Přečteno 34938 krát)
Lennie01



Karma: 2
Příspěvků: 41



« : Září 11, 2010, 03:34:24 pm »

Ahoj, končím jako au-pair a budu zkoušet najít práci u McDo, KFC apod. Všude po mě budou vyžadovat 100 % zdravotní průkaz - nevíte náhodou někdo kam pro něj, jak to funguje, kolik stojí atd.? A druhá otázka, jestli jsem to dobře pochopila z předchozích příspěvků, tak mi při žádosti o pracovní povolení stačí jenom vypsaná žádost odnesená na pracovní úřad a nemusím mít ještě zaměstnavaltele? Takže bych ho pak předkládala až jako kladně vyřízené někde u pohovoru? Díky, Lenka.
« Poslední změna: Září 11, 2010, 04:20:48 pm od Lennie01 » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Září 11, 2010, 08:25:44 pm »

Mit uz aspon prislib zamestnani urcite pomuze. Bianco pracovni povoleni podle mne porad muze byt maly problem...tim by se efektivne vzadali one vyjimky z volneho pohybu pracovnich sil, kter a pro Nemecko porad jeste plati.
Ja bych tedy rozhodne sel nejdriv hledat zamestnavatele a az potom se zadosti na pracak. Neco jineho je jit se na pracak informovat, na co ti prac. povoleni daji...to mozna stoji za to, zalezi ale hodne na tom, jak ochotneho "poradce" zrovna vyfasujes.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy