Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pracovni povoleni - rada  (Přečteno 43280 krát)
ivi1983



Karma: 1
Příspěvků: 41



« : Září 04, 2009, 05:52:06 am »

ahojky, právě jsem si stáhla žádost o pracovní povolení z Euresu http://portal.mpsv.cz/eures/prace_v_eu/bilateralni_dohody
ale toto pracovní povolení je na vyplnění jen pro mě. Jaký formulář vyplnuje můj budoucí zaměstnavatel?Co???

Jsem žádala pouze v Rakkousku, a tam je to jinak.

Díky za radu nebo poslání stránky, kde si můžu stáhnou rich. žádost o pracovní povolení.
Zaznamenáno
peeetttrrr



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Září 04, 2009, 10:04:50 am »

Ahoj,
ten formular, co si nasla jsme vubec nepotrebovali a nevyplnovali, chteli po nas jenom prinest potvrzeny antrag od zamestnavatele viz: http://portal.mpsv.cz/eures/prace_v_eu/zeme/nemecko/antragaufarbeitsgenehmigung.pdf

Zaznamenáno
ivi1983



Karma: 1
Příspěvků: 41



« Odpověď #2 : Září 04, 2009, 01:24:23 pm »

dekuji, jsem vyplnila a v pondeli uvidim....
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Září 04, 2009, 03:41:56 pm »

Jinak bych zase dodal: pracovni povoleni je veci a majetkem zamestnance. V dnesni dobe je podle mne nejlepsi proste dojit na pracak, tam si o to povoleni rici, oni ho dokazi primo na miste vystavit. Nevidim zvlastni vyhodu v tom, kdyz tam clovek prijde s formularem od ceskeho MZV, temer jiste to bude trosku jiny formular, nez pouziva AA a muze je to iritovat.

Jedina situace, kdy neco vypnuje zamestnavatel je, kdyz on zada o prislib pracovniho povoleni. To je dnes ale uz skoro passe. Ten prislib ale slouzi jen jako podklad pro uzavreni pracovni smlouvy, po nemz zase stejne musi nasledovat vydani toho opravdoveho prac. povoleni, ktere - zase - musi dostat zamestnanec, ne zamestnavatel!

Kazdopadne nebrat, jak tu licili nekteri, ze o povoleni zada zamestnavatel, pak ho take na svou adresu dostane a v pripade sporu zamestnanci nevyda. Pracovni povoleni vzdy vyzadat sam a chtit ho do ruky, nikoliv k zamestnavateli.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy