Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zivnostensky list - Moznosti  (Přečteno 36459 krát)
ivi1983



Karma: 1
Příspěvků: 41



« : Srpen 04, 2009, 06:15:50 pm »

ahojky, chtela jsem se zeptat:

bohuzel nemuzu najit praci,  rada bych pracovala na Zivnostensky list, je to mozne? Muzu potom pracovat jako Aushilfe, nebo uklizeni atd?? jak je to pak s danema atd? prosim o radu, dekuji
« Poslední změna: Srpen 04, 2009, 06:17:21 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Srpen 04, 2009, 06:21:00 pm »

To už tady bylo několikrát. Pohledej nejprve kategorii "pracovní povolení"
Zaznamenáno
ivi1983



Karma: 1
Příspěvků: 41



« Odpověď #2 : Srpen 04, 2009, 07:53:27 pm »

ahojky,

mam vystudovanou obchodku, ziju na hranicich Nemecko/Rakousko uz pres dva roky,nedari se mi dostat pracovni povoleni z obou stran, prosim vas jak na to?? kdyz uz sezenu zamestnavatele,co by byl ochotny mi praci dat, odlozeni od Pracovniho uradu. Je jedno,co za praci i uklizeni jsem zkousela MC Dondald atd.

Druha moznost je tu Zivnostensky list?? jaky mate zkusenosti? treba na pomocne prace? jako je to pak s placenim dani, atd..dekuji
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy