Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Umbria - někdo v okolí?  (Přečteno 32360 krát)
AlenaAC



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Únor 24, 2020, 06:27:57 pm »

Ahojte vsichni,

nedavno jsme se vratili zpet do Italie po 10 letech v Chile. Zijeme nyni v Amelii, Umbrii. Je tu nekdo kdo zije v Umbrii? A nevite, zda je v Umbrii aktivni nejaky krajansky spolek?
Take hledam nadsence, kteri by mi pomohli pri tvorbe krajanskeho podcastu. Paklize mate nekdo zajem, prosim napiste na alenacicakova[zavináč]outlook.com

Moc zdravim

Alena
« Poslední změna: Únor 25, 2020, 11:24:55 pm od David » Zaznamenáno
kackaadivisova



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Květen 21, 2020, 01:56:08 pm »

Ahoj ahoj,
já jsem z Umbrie - Terni. O žádném spolku konkrétně tady nevím, už jsem taky hledala, ale moc jsem nepochodila.. Každopádně bych se klidně někdy ráda sešla na kafe a třeba se z toho nakej založí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy