Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Masáže  (Přečteno 21099 krát)
Sandra Step
Host
« : Květen 05, 2019, 10:10:30 pm »

Jsem kvalifikovaný masér s praxí a nabízím
různé techniky masaží.Je to vedlejší práce, která mě velmi baví a naplňuje.
Masáž je dokonalý rituál zdraví a krásy, která zbavuje únavy, napětí a harmonizuje duševní i fyzickou rovinu.Přináší nejen hluboké uvolnění, které napomáhá regeneraci sil, ale je to doplňková terapie, která je prospěšná při mnoha chronických i akutních onemocnění, například při bolestech hlavy, fyzické i psychické únavě, stavech po operaci a úrazech přispívá k rychlejší regeneraci hojení ran, jizev atp., uvolňuje a čistí lymfatické dráhy, nabuzuje metabolismus a rychlejší látkovou výměnu.
Při vážném zájmu, prosím, o více info do zpráv.
Velmi ráda vás uvítám na mém profilu, který jsem připravila pro veřejnost
Přeji pěkný den
Zaznamenáno
Svatik7



Karma: 0
Příspěvků: 1


.
« Odpověď #1 : Prosinec 02, 2019, 04:44:12 pm »

.
« Poslední změna: Prosinec 02, 2019, 04:46:03 pm od Svatik7 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy