Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Brigáda pro mladý, anglicky mluvící pár?  (Přečteno 33829 krát)
parmenss



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Červen 19, 2018, 11:24:32 pm »

Ahojte,

Hledám s přítelkyní brigádu v Nizozemí. Agentury v ČR jsou většinou nevyhovující a nedůvěryhodné.

Poprosil bych Vás tedy o nějakou radu, kde se dá brigáda najít, případně jak postupovat při hledání. V zahraničí jsem ještě nikdy nepracoval, tak bych nerad šlápl vedle.

Je mi 23let a přítelkyni 19, oba máme hovorově angličtinu na B2 (Angličtina pro středně pokročilé).

CVčka máme připravené a odjezd je možný hned 1.7.2018.

Všem moc děkuji.



 
« Poslední změna: Červen 19, 2018, 11:30:41 pm od parmenss » Zaznamenáno
wert2



Karma: 1
Příspěvků: 30


« Odpověď #1 : Červen 20, 2018, 12:01:17 pm »

sance ze sezenes praci v nl bez agentury = 0
a jestli je pritelkyni 19 tak nedostane ani min. mzdu
ale jinak drzim palce
Zaznamenáno
parmenss



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Červen 20, 2018, 12:15:38 pm »

Kdyby byla v ČR dobrá agentura, tak ji vemu hned ale zatim všude samá špatná recenze.

Původně jsem chtěl přijet do NL, vyřídit si vše potřebné a zkoušet místní pracák/agentury.

S platem by se to snad nějak dalo Úsměv nejedeme si tam prvořadě vydělat ale hlavně zlepšit angličtinu.

Je tedy nějaká agentura v NL, která je schopna zařídit brigády?
Zaznamenáno
wert2



Karma: 1
Příspěvků: 30


« Odpověď #3 : Červen 20, 2018, 12:27:35 pm »

prijdes do ag kterych tu je treba 1000 zeptas se na praci oni budou chtit bsn a tvoji adresu v nl ty reknes nemam oni my se ti ozvem
i kdyz tu zijes a prijdes na pracak tak ti reknou praci si najdi na werk.nl
asi takhle. jinak recenze lemplu na ty bych se moc neohlizel ale muj nazor ktery ti necpu
Zaznamenáno
parmenss



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Červen 20, 2018, 01:07:04 pm »

V pohodě Úsměv jsem rád za každou radu/informaci. Děkuji

Zaznamenáno
wert2



Karma: 1
Příspěvků: 30


« Odpověď #5 : Červen 20, 2018, 01:14:29 pm »

jednoducha rada agentura ktera chce poplatky t jsou podvodnici
ty co nic nechtej tak s tema bych to zkusil. pak zalezi spis jak ti to dopadne. jestli bude nebo nebude prace jestli nenaseres koordinatora a jestli pochopis co mas delat
vsechno
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy