Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Koupeni nemovitosti ,domu  (Přečteno 202676 krát)
Diddi
Host
« Odpověď #15 : Květen 22, 2014, 10:19:52 pm »

Tedy Milane! Smích Ale drzost to je.
To mi pripomina, tady  zase postavili nejdriv dalnici, pak prodali pozemky na stavbu baraku nebo v obracenem poradi, to uz nevim. Kazdopadne, az kdyz domy staly, tak si vymysleli, ze postavi protihlukovou zed a majitele pozemku ji "smeli" financovat.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #16 : Květen 22, 2014, 10:23:47 pm »

tja kein komentar
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #17 : Květen 24, 2014, 08:30:20 pm »

. . . .  nehnutelnost v Cechach.  . . . . zbavit nebo ne.Smích
co mi v ČR v jedné (neužívané) z mých nehnuťeľností ruplo topení a začalo litry za minutu vytápět barák  (škody mohly vzniknout závratné)  a já to musel řešit z DE po telefonech, je mi jasné, že se všeho nemovitého výhledově zbavit musím.  I pouhé vlastnictví (i kdyby jen jediné) chudinské koloniové garáže profláknutě neužívané, kam se proto mohou nastěhovat divocí/drogoví nepřizpůsobiví a kolonii vypálit -  by měla být důvodem k obavám, jichž je lépe se zbavit.  ČR je srandistán, kde Tě odsoudí k náhradám a bolestnému loupežníkovi, co si z Tvého domku odnášel kořist, uklouznul na Tvé oplocené předzahrádce po neodmeteném sněhu a zlámal si hnátu. Absurdní (nemalé) dani z nemovitosti nehledě.  Proč vlastně v ČR neexistuje daň z vlastnictví svetru, když je třeba odírat lidi o to co naspořili a vybudovali - místo aby to projedli?   

Taky z podobných důvodů se matka nedávno zbavovala spoluvlastnictví rodného rodinného domčeku na Slovači (inverze ke snu  Hary01, vím).  Ono pokud z osyřelého  a proto zpustlého baráčku sjede puklá střešní taška a někomu rozmlátí hlavu, o odškodnění a náklady se spoluvlastníci pak taky rozdělí dle svých podílů.  A i zde dědictví rozvíří emoční kaly hamižnosti a podlosti, které lépe nepoznat. 
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #18 : Květen 24, 2014, 08:33:42 pm »

. . . Proto tam nechavam mojeho psa vecer s,,,,,,,,,,
                                                                máš bod, zvyšuju Ti karmu o +1     Škleb
hluboce lidské - a navíc dokonale k tématu:  co s německými nemovitostmi  Škleb


Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #19 : Květen 24, 2014, 11:48:32 pm »

. . . .  nehnutelnost v Cechach.  . . . . zbavit nebo ne.Smích
co mi v ČR v jedné (neužívané) z mých nehnuťeľností ruplo topení a začalo litry za minutu vytápět barák  (škody mohly vzniknout závratné)  a já to musel řešit z DE po telefonech, je mi jasné, že se všeho nemovitého výhledově zbavit musím.  I pouhé vlastnictví (i kdyby jen jediné) chudinské koloniové garáže profláknutě neužívané, kam se proto mohou nastěhovat divocí/drogoví nepřizpůsobiví a kolonii vypálit -  by měla být důvodem k obavám, jichž je lépe se zbavit.  ČR je srandistán, kde Tě odsoudí k náhradám a bolestnému loupežníkovi, co si z Tvého domku odnášel kořist, uklouznul na Tvé oplocené předzahrádce po neodmeteném sněhu a zlámal si hnátu. Absurdní (nemalé) dani z nemovitosti nehledě.  Proč vlastně v ČR neexistuje daň z vlastnictví svetru, když je třeba odírat lidi o to co naspořili a vybudovali - místo aby to projedli?   

Taky z podobných důvodů se matka nedávno zbavovala spoluvlastnictví rodného rodinného domčeku na Slovači (inverze ke snu  Hary01, vím).  Ono pokud z osyřelého  a proto zpustlého baráčku sjede puklá střešní taška a někomu rozmlátí hlavu, o odškodnění a náklady se spoluvlastníci pak taky rozdělí dle svých podílů.  A i zde dědictví rozvíří emoční kaly hamižnosti a podlosti, které lépe nepoznat. 


No, to je taky trosku muj problem, se spoluvlastnictvim.

Co se tyka dani, tak kdyz se tu posledni dobou casto zminuje Holandsko tak jsem si vzpomnela na tuto perlicku: Mrknutí

http://de.wikipedia.org/wiki/Gardinensteuer

Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #20 : Květen 25, 2014, 12:41:31 am »

jedno nesmyte zapomenout  byty v osobni vlastnosti a jejich spravovani je v nemecku na vysoke urovni a je kontrolovany statem tento zpusob existuje v nemecku ca 70 let je tou dou opravdu  vypracovany,Tento zpusob neni tak dlouho ani zde v holansku ani v rakousku nebo ve svycarech
Rakousko melo dlouho system kde pronajimatel nemohl zvysovat najemny,proto taky neinvestoval do bytou.Ja jsem byl minuly rok ve Widni tam jsem videl jeste byty kde bylo WC na chodbe/schodisti.Ted se do posledni dobou zlepsilo.Cechy okopirovaly tento nemecky zpusob samozrejme ho prispusobyly ceskym podminkam
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #21 : Květen 25, 2014, 10:16:22 am »

Diddi:
jak v Holandsku je všude všem vidět z ulice až do kuchyně (že jsou tam tak zvyklí, . . . že praví protestanti nic neskývají), je to i turistům na ulici nepříjemný, divný.   


A paxe z dokumentu o fanatismu dovíš, že tyhle protizáclonové zákony prosadila za náboženských válek Kalvínská protestantská policie, aby zvládla efektivněji špiclovat měšťany:  zda v předepsaných hodinách (při svíčkách) pilně předčítají předepsanou edici bible (něco jako povinné sledování prorežimní TV propagandy mužstvem v ČSLA) nebo zda snad nedrží šábes - aby je mohli zatknout a popravit.

Takže ne obskurní hamižnost magistrátu, ale náboženská policie, perzekuce jinověrců (taky neškodných gayů) - přesně to, zač se nyní vyšklebujeme muslimům že jsou jako proto druhořadí.  Pouhý 3 století zpět. Průmyslovou revoluci a její svobodu z prosperity Bůh nám uchovej.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #22 : Květen 25, 2014, 11:39:17 am »

presne tak, ja nevym jak je vam znamy financni system ve svedsku,tak je mozno jid na internet a podivat se jak jeto s danovym priznanim u souseda atd.To taky nechci myt aby.Ja jsem sy myslel jak je svedsko socialni ted kdyz jsem tam byl v posledni dobe nekolikrat a mel jsem cas slidmi mluvit atd no nechci myt ten system.Jsem rad ze kazda zeme sy udrzuje svuj vlastni styl.Co povazuji za dobry ve Francii ze Francie nabozenstvy a stat rozdelila
to znamena ze muslimove atd dale nesmeji jit s koptuch atd do skoly.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #23 : Květen 25, 2014, 12:35:47 pm »

Milan,lenze moslimovia by radi stavali mesity v europe..a to ako europania nesmieme dovolit,aby nam nicili kulturu.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #24 : Květen 25, 2014, 01:04:45 pm »

proc ne jsi rechts radikalni.Jak jeto s jinym nabozenstvym.Kdo ma pravo nabozenstvy zakazovat?Samozrejme ja nesohlasim aby jejich nabozenstvy se rozsirovalo.Rika se zit a nechat zit to unich bohuzel neni
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #25 : Květen 25, 2014, 02:41:27 pm »

Ved to..nech si tu ziju,ale nech si staviaju svoje mesity u nich doma nie v europe.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #26 : Květen 27, 2014, 12:32:14 pm »

Co se tyka dani, tak kdyz se tu posledni dobou casto zminuje Holandsko tak jsem si vzpomnela na tuto perlicku: Mrknutí

http://de.wikipedia.org/wiki/Gardinensteuer
nevym kdo tuto picovinu psal
drive se dane neplatily na velikost domu ale na sirku domu ktera jde na ulici a kolik mas oken na ulici proto vetcina  domu  zde v Holansku jsou  na ulici uzke a jdou dozadu.Kdyz uvidis  zde v Amsterdamu siroky dum tak jsou to dva domy spojeny.Cim sirsi dum tim byl bohatejsi majitel
« Poslední změna: Květen 27, 2014, 12:33:20 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy