Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: Pokuta v Německu za stáhnutí filmu  (Přečteno 217697 krát)
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #30 : Březen 11, 2018, 09:19:03 am »

Ne Lenke, to jsem psal pro ostatní.
Já to nemam z novin, bylo to v sousední vesnici (to jsem taky psal Mrknutí ) a protoze to tam znáš, tak z Rudníku.

Někdy mám pocit, že začínáš blbnout...  Kroutím očima

V tom případě ano. Ale: důkazy, důkazy, důkazy.  Úsměv  ( Stačí mi policejní složka ... ;-)

Je jasné, že za sdílení cizího díla za úplatu = krádež, bude ten, kdo to dělal, stíhaný a potrestaný. To je logické. Ale ti, kteří si tady stáhnuli jeden film, a přišlo jim Abmahnung, to je ubožárna od těch ... příživnických právníků.


A pokud si myslíš, že začínám blbnout ( odchylovat se od zdravého rozumu ), piš konkrétní příklady, jinak je to bezdůvodné napadání a nebo výkřiky do tmy.

Musíme se opravovat navzájem.
« Poslední změna: Březen 11, 2018, 09:23:53 am od Lenke » Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy