Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: adresa v německu pro objednávky z netu  (Přečteno 41044 krát)
monluky



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Leden 13, 2016, 09:53:02 pm »

Jsem z Prahy a potrebuji si objednat zbozi z jednoho onlineshopu, který zasila zbozi pouze do Nemecka, ale ne do Cech.  Nevite jak si zridit p.o.box nebo adresu v Nemecku nejlepe kolem Altenberg, abych si jej mohla vyzvednout - jezdim tam casto pracovne. Moc diky za tipy. Monika
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Leden 13, 2016, 10:10:15 pm »

Bez platné adresy v Německu to nejspíš nepůjde.
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #2 : Leden 14, 2016, 12:03:42 am »

Kdyz jsem byla pred lety na prazdninach u znamych a kvuli tem par tydnum jsem si pobyt nenahlasovala, parkrat jsem si neco objednavala a nechavala jsem si to normalne poslat na sebe, ale s c/o.

Vetsinou existuje vsude moznost uvest Rechnungs- a Lieferanschrift. Nesla by jako fakturacni uvest ta ceska a dorucovaci ta v Nemecku, eventualne taky s c/o?
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Leden 14, 2016, 10:56:45 am »

Myslím, že nejlepší bude se s někým domluvit a posílat to k němu. Pokud nějak do D jezdíváš, zašel bych tam někam do vlídného krámku či hospody, někam, kde se s provozovatelem bude dát mluvit, a lidsky se s ním domluvil, jestli by ti občas převzal zásilku a jestli mu za to občas můžeš dovést kastlík piv, nebo něco.
Lidská domluva překvapivě často funguje Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #4 : Leden 14, 2016, 09:58:23 pm »

Ano, u Němců to tak je.
Tenkrát mě jeden přes ICQ požádal, jestli bych mu v Čechách mohl koupit jednu lahev ruského šampusu, protože se dala sehnat jenom tady, a že mi za to pošle peníze. To jsem ještě bydlel na druhé straně. Lahev jsem poslal, peníze přišly v obálce a bylo.
Tehdy byly ještě dřevné doby bank ( ještě snad neexistoval ani IBAN ), tak jsme se dohodnuli na nejjednodušším způsobu převodu peněz.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy