Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam praci v Norimberku a okoli  (Přečteno 28453 krát)
bukri



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Duben 21, 2015, 11:32:53 am »

Zdravim vsechny,
hledam praci v Norimberku a okoli, v CR jsem vystudovala fakultu managementu a ekonomiky, obor prumyslove inzenyrstvi, od roku 2009 v Nemecku, celkem 8 let praxe v ruznych oborem a oddelenich, jako je prodej, personalni agentury, nakup a dispo, je mi 35 let a hodne sportuji. V unoru jsem bohuzel dostala vypoved od meho posledniho zamestnavatele. Mluvim nemecky tak jako cesky, mam dvoji obcanstvi a potrebuji poradit, zda nekde nekdo nekoho nezna (napr. na personalnim oddeleni). Vite jak to v Nemecku chodi, bud musite byt naprosto perfektni kandidat nebo se da ziskat dobra pozice pouze pres vitamin "B". Prosim poradte, budu moc vdecna za vsechny prispevky! Nezalezi na tom, o jaky obor se jedna.Predem mockrat dekuji.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy