Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: práce krátkodobě jako stavební dělník  (Přečteno 14035 krát)
tomaska



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 04, 2015, 03:39:51 pm »

ahoj.
rád bych zkusil pracovat jako stavební dělník někde mimo čr, no švýcarsko je pro mě lákavé z důvodů
- předpokládám vysoké standardy co se týče jak technologie, tak organizace stavby - je to pro mě praktické vzdělání, proto se zajímám o tento konkrétní obor
- předpokládám v porovnání s jinými zeměmi nadprůměrný plat
- nádherná země
předem počítám s variantou na 3 měsíce, no pokud by to nebyl problém, tak třeba i rok
nevýhody - moje jazykové znalosti - NJ lvl A1, pokud by to k něčemu bylo, doučil bych se na A2, možná B1. a to obecná, nikoliv švýcarská. ostatní místní jazyky vůbec, angličtina B2. je to nevýhoda, ale vycházím ze zkušenosti z čr, kde to na téhle pozici zas takový problém není :-)
moje otázky jsou
co si o tom myslíte, je to vzhledem k výše popsaným jazykovým okolnostem reálné a když ano, tak v čem budou podle vás hlavní překážky a především, kolik by to tak mohlo hodit?
ve švýcarsku je skoro vše hrozně drahé, mj. bydlení je velká položka. nicméně v těchto zemích mám dojem, že bývá často nabídka od zaměstnavatele, že zajistí ubytování. což by třeba na stavbě mohlo být, sice na asi dost nízké úrovni, ale za ty prachy.. :-) jakou mám asi šanci na odpadnutí nákladů na ubytování?
případně pokud by měl v této oblasti někdo nějaké zkušenosti, zážitky, mohl bych se ho na to trochu poptat?
díky za reakce
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy