Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Sicilie  (Přečteno 38455 krát)
Žanek 68



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 30, 2015, 06:07:02 pm »

Chtěl bych jet letos na Sicilii  . Může mi někdo doporučit zajímavosti a také ubytování .

Díky Žanek


Zaznamenáno
margi
Host
« Odpověď #1 : Leden 31, 2016, 07:45:46 am »

      Tak nevim,zda se mi,ze nasi krajane v Italii jsou nesdilni,neochotni poradit, sdilet svoje zkusenosti,necitlivi a lhostejni vuci problemum jinych krajanu,at uz sidlicich v Italii,ci zajimajici se o pobyt (docasny,nebo staly).  Je zrejme,ze  nefunguje. Nekdo by mi mohl poradit jiny zpusob,jak skutecne moci komunikovat s Cechy v Italii?    Nebo je to jak v Cesku,kde zadarmo ani kure nehrabe? Jsme opravdu takovy  maly pronarod,ubohy omezeny,,zavistivy,sobecky,neprejicny, zapskly,,kratkozraky(kazdy z nas ,nekdy v zivote byl nebo by mohl byt vdecen za radu ci pomoc)? Doufam,ze ne,byla bych moc rada,kdyby me nekdo presvedcil o opaku,napr. ze existuje solidarita mezi Cechy ( a Slovaky,pokud nemaji predsudky vuci Cechum),kteri ziji v Italii.
« Poslední změna: Leden 31, 2016, 10:35:25 am od David » Zaznamenáno
DomeCzech



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Listopad 11, 2016, 11:32:54 am »

Zdravím, dotaz na Sicílii už je starý, ale třeba se to bude hodit někomu dalšímu. Kdyby někdo potřeboval nějaké info o Sicílii tak se ozvěte na domeczechumore[zavináč]gmail.com. Pobýval jsme tam několik let a aktivně tam stále jezdíme. Taky tam máme možnost skromného pronájmu, kdyby jste se tam chtěl někdo zdržet.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy