Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Dráždany , Pirna  (Přečteno 34916 krát)
pasat26



Karma: 1
Příspěvků: 39


« : Srpen 14, 2013, 10:19:31 pm »

Dobrý den, hledám práci v okolí ( Drážďan, Pirny, Heidenau).
Německy umím jsem přihlášený na úřadě práce v Pirně. Osobně jsem navštívil několik pracovních agentur, ale všichni chtějí Vermittlungsgutschein ten prý nemohu získat, protože nepobírám podporu v nezaměstnanosti(na kterou nemám nárok, protože jsem neodpracoval rok v Německu). Myslím si že to je diskriminace vůči cizincům, kteří chtějí pracovat v Německu.

Nemáte někdo podobné zkušenosti? Nemůžete někdo poradit co člověk musí udělat aby získal Vermittlungsgutschein? Nebo aby člověk sehnal v Německu práci?


Děkuji a těším se na Vaše příspěvky.


S pozdravem M.K.
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #1 : Listopad 06, 2013, 11:28:32 am »

Vzít si do ruky životopis a celý dny chodit po firmách.Ptát se a hledat.Na pracovní agentury rovnou zapomeňte.Úřad práce taky,pochopitelně mají přednost Němci.Není to diskriminace.Mělo by to tak být v každé zemi.Nejdříve rodilý občan a poté cizinec.Pokud se cizinec dostatečně snaží a práci sežene je to známka toho,že si zaslouží sociální výhody.
Tak asi moje zkušenost.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy