Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jazda na koni  (Přečteno 40081 krát)
andromeda4



Karma: 0
Příspěvků: 21



« : Únor 07, 2013, 12:28:43 pm »

Ahojte vsetci,je tu niekto,kto by mal zaujem naucit sa jazdit na koni,alebo sa znovu na to dat? Hladam niekoho do partie,chcela by som ist znovu na hodiny jazdenia.Chodila som do Dielsdorfu a bola som spokojna.Za hodinu sa plati 40sfr, pri 10tke Abo to vyjde na 38sfr za hodinu.Tak raz do tyzdna, vecer po praci.Zürich a okolie. Najde sa niekto?
Zaznamenáno
mishalenka



Karma: 0
Příspěvků: 26


« Odpověď #1 : Únor 10, 2013, 04:57:32 pm »

Ahoj, ja bych zajem mela, jezdila jsem cca do 15 let a pak toho nechala... Ale mohla bych zacit cca tak kolem dubna...
Zaznamenáno
Martin81



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #2 : Únor 10, 2013, 09:18:17 pm »

Ahoj hlásím se také ke koním. Moc zkušeností nemám, ale párkrát už jsem na koni seděla a ráda si půjdu zajezdit. Pokud možno na mail veronikahlavacova[zavináč]centrum.cz se můžem lépe domluvit.
S pozdravem
Dík Veronika
Zaznamenáno
andromeda4



Karma: 0
Příspěvků: 21



« Odpověď #3 : Únor 11, 2013, 12:46:48 pm »

Ahoj, ja bych zajem mela, jezdila jsem cca do 15 let a pak toho nechala... Ale mohla bych zacit cca tak kolem dubna...

Ahoj,poslala som ti spravu Úsměv
Zaznamenáno
andromeda4



Karma: 0
Příspěvků: 21



« Odpověď #4 : Únor 11, 2013, 05:20:25 pm »

Ahoj hlásím se také ke koním. Moc zkušeností nemám, ale párkrát už jsem na koni seděla a ráda si půjdu zajezdit. Pokud možno na mail veronikahlavacova[at]centrum.cz se můžem lépe domluvit.
S pozdravem
Dík Veronika

ahoj veronika,je tvoj mail spravny?poslala som spravu,ale nepresla.popripade sa mi ozvi na mail: nebelfee9[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Harratko



Karma: 4
Příspěvků: 65



WWW
« Odpověď #5 : Únor 13, 2013, 12:20:55 pm »

ahojte, jeslti narazite na neco solidniho, date echo? ja moznost jezdeni mam,ale poohlizim se po moznosti udelat si tady R-licenci, coz na nasi kobce delat nemuzu, takze se musim poohlizet spis po skolnich konich a kurzech. jeslti se nekdy vypravite, dejte vedet, prijdu se mrknout:)
« Poslední změna: Únor 13, 2013, 12:25:48 pm od Harratko » Zaznamenáno
Eleonor



Karma: -2
Příspěvků: 28


« Odpověď #6 : Březen 01, 2013, 02:51:51 pm »

Taky bych sla Úsměv jsem tu kratce, jak to misto najdu?
Napis na muj mail prosim Úsměv
janine.e[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy