Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledame nekoho na pokec a trochu pomoc v berline  (Přečteno 57019 krát)
pettk
Host
« : Říjen 04, 2012, 03:41:16 pm »

ahojky ja sice v berline jsem uz rok  ,ale ted se pristehovala i manzelka sditetem a vite jake to je na zacatku  ja praci mam ,ale zene a tak vyruzujeme papiry vsechny mozny  co jsou potreba znate to asi taky . Ale i hledame nekoho na pokec a zajit na veceri nebo navstevo  projit se a popovidat
 dekuji za odpovedi

petr
Zaznamenáno
rusna
Host
« Odpověď #1 : Březen 17, 2013, 03:43:05 pm »

Ahoj,
napiš mě migmag[zavináč]email.cz
Bydlíme kousek od Dráždan
Michal
Zaznamenáno
berlinfeeling



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #2 : Srpen 12, 2013, 06:59:23 pm »

ahoj, sice jsem si az ted precetla tvuj inzerat, ale snad porad hledate nove tvare v Berline :-)  budu moc rada, kdyz se ozvete, nejlepe jsem k dosazeni na emailu: Babsi.x[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
dominikaGazi



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 : Srpen 14, 2013, 07:46:38 am »

Ahoj,
Ja som tu tiez prisla za manzelom s dietatom a som na materskej. My byvame v Reinickendorfe a radi tiez spozname ludi. Radi ti aj poradime co vybavit ak budeme vediet. Tak sa ozvite, mozeme sa stretnut alebo sa ja mozem stretnut s tvojou manzelkou. Dominika
Mohli by sme dat aj vsetci spolocne stretnutie co vy na to. Najlepsie niekde v parku


Piste na
Dominika.pistova[at]centrum.sk
« Poslední změna: Srpen 20, 2013, 08:03:35 am od dominikaGazi » Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #4 : Srpen 14, 2013, 08:13:30 am »

No stale ctu, ze Berlinaci hledaji nekoho k seznameni, odpovidam - a stale nic... Takze jestli chcete nekdo pokecat, podiskutovat nebo se i zasmat, tak se ozvete! Mame dve holcicky ( 10 a 15) a bydlime v Alt Mariendorf. Tak to jsem zvedavaa, kdo se ozve- tedy jestli vubec. Mail: mormartina[zavináč]yahoo.de
Zaznamenáno
Katka35



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Říjen 18, 2013, 06:51:54 pm »

Ahoj,
ja bydlim v Berline 3tim rokem a zatim se jednou za cas sejdu jen z jednou kamoskou, jinak mi prijde,ze ty ostatni jen hledaji kolem sebe lidi,ale vazny zajem neni...
S manzelem mame 5ti letou dcerku a jsme porad sami doma,zadna ceska komunita a je to tezky.Taky bychom radi nasli prijemnou rodinu,novy pratele,ale zatim se nedari Smutek
Kdo ma zajem "opravdovy" piste  s pozdravem Katka a Milan
katerina.horvath[zavináč]gmx.de
Zaznamenáno
Katka35



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Říjen 18, 2013, 06:54:24 pm »

zapomnela jsem napsat ze bydlime v Prenzlauer Berg... Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy