Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de
 
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dolů
 
Autor Téma: Češi a Slováci v Berlíně  (Přečteno 896363 krát)
Katka35



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #105 : Březen 30, 2013, 11:32:00 am »

Ahoj,
bydlim v Berline uz 2roky, ale zadne cesi jsem tu bohuzel nepotkala,kdyz pominu turisti.Hledam nove ceske pratele tady v Berline  Úsměv Prenzlauer Berg-Danziger Str.
Mam 5ti letou dcerku a manzel je taky cech "Prazak" Úsměv
Odepiste budu rada  Mrknutí
Ahoj vsem Katka
Zaznamenáno
berlinfeeling



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #106 : Červen 30, 2013, 09:08:38 am »

ahoj, pokud se jeste chces seznamit s Cechy, ozvi se mi na email: Babsi.x[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Jakub666



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #107 : Červenec 01, 2013, 11:49:14 am »

Ahojte Ľudia Úsměv Volám sa Jakub , mám 21 rokov.(slovakia)
Niesom čech-ale rád by som si v berlíne našiel nejakých kamarátov, som tu sám prišiel som pred Mesiacom a zatiaľ bývam v Aute Smutek neviem ešte dobre po nemecky ale pomaly sa učím , bol by som rád keby som si našiel nejakú prácu a poprípade nejaké ubytovanie no sám to asi nedokážem preto by som ocenil nejakú pomoc od podobne hovoriacih ľudí Smích Bývam v aute pri nemocnici Bethel to je asi oblast (lichetrfelde-steglitz). Keby sa ma niekto ujal: mail affleck[zavináč]centrum.sk , číslo mob. 0940882154
Ďakujem s pozdravom Jakub.
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #108 : Červenec 01, 2013, 09:34:45 pm »

tak to je celkem masakr Šok.... (..keby sa ma nekdo ujal....).
No, pomáhej pánboh
Zaznamenáno
Jakub666



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #109 : Červenec 03, 2013, 09:42:17 am »

Takže už som si našiel bývanie na Sophie-Charlotten-Straße,, keby sa chcel niekto stretnúť ocenil by som to, prosim píšte na affleck[zavináč]centrum.sk alebo tel. 0940882154 Ďakujem.
Zaznamenáno
Martyrr



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #110 : Srpen 13, 2013, 07:09:32 pm »

Ahoj jsem v Berlině nový a nikoho kromě sestry tu neznám ták budu rád když se někdo ozve. jsem tu první měsíc. Jsem pro cokoliv, Zatím neumím moc německy tak budu rád za každou zprávu či něco k podniknutí ... Já Martin 23. Díky kdyžtak mail je dr.martinez[zavináč]centrum.cz.  Mrknutí
Zaznamenáno
mirdzi



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #111 : Srpen 26, 2013, 10:02:32 am »

Ahoj tady Mirka take bych rada pokecala uz jsi vyhledal nejakou tlupu cechu nebo slovaku dej mi prosim vedet nebo muzem pokecat mi dva budu se tesit pa Mirka Kroutím očima
Zaznamenáno
nosík



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #112 : Září 02, 2013, 09:10:41 pm »

Pěkně Vás všechny zdravím krajánci,před nedávnem jsem se přistěhoval ke své přítelkyni do Berlína-Tempelhof.Přítelkyně je taky češka.Nevíte prosím někdo o jakékoliv práci pro mne nebo brigádu nebo výpomoc.Práce se nebojím jsem pracovitý a zručný.Jsem mechanik strojů a mám svářečáky,ale mou nevýhodou je,že zatím neumím až tak dobře německy,ale učím se.Kdyby jste někdo o něčem věděl,prosím dejte mi vědět.Budu Vám vděčný.Předem děkuji.
Moc rádi bysme tu našli i dobré přátele.Můj E-mail dricdric[zavináč]seznam.cz
Mějte se všichni faj.Ahoj Pavel
Zaznamenáno
Martyrr



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #113 : Září 30, 2013, 09:53:05 am »

Ahoj porad hledám a porad nic, Nikdo nenapise a když tak jen jednou a Pak uz nic.... kdyžtak mail dr.martinez[zavináč]centrum.cz
Zaznamenáno
mariamkhachatryan2



Karma: 0
Příspěvků: 83


« Odpověď #114 : Duben 19, 2015, 09:42:26 am »

Ahoj mužeme někdy zajid na pivo,pokud jsi pořad v cottbusu..Mám se stěhovat do Sprembergu.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Italie.krajane.cz © 2013
Z Itálie o Itálie, česky, slovensky i italsky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Ituálii. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce v Itálii, bydlení, seznamka a spousta dalšího.

Odkazy